Realita EET pro řemeslníky a ostatní 3 a 4 vlna22.02.2020

Upozornění: Čtení tohoto článku je na vlastní nebezpečí:) a článek vyjadřuje moje osobní, soukromé a subjektivní zkušenosti, dojmy a moje názory vždy nemusí být v souladu s názory jiných;)


Dál jsem to neověřoval, ale ministerstvo financí na základě dat z daňových přiznání spočetlo, že podnikatelů s příjmy do 250 tisíc ročně je 42 % z celkového počtu (zhruba 614 tisíc podnikatelů). Naopak podíl firem a OSVČ, které ročně utrží přes milion korun, činí jen 24 %. (zdroj podnikatel.cz)

A to je předpokládám snad po odečtení výdajů a na SP a ZP (jinak to by bylo úplně šílený) nějakých 20000,- měsíčně? To fakt vážně jsou lidé co se mají nad poměry?!

A i ti co mají milion a vše dají legálně na doklady si odečtou např. 80% paušál (řemeslníci) a daň na poplatníka a pokud nejsou plátci DPH nezaplatí stejně žádné daně. Tak proč by do prdele měli vydávat navíc debilní EET účtenky? A jsou opravdu rádi, že to ještě nemusí zabalit a jít na pracák!!!

Kdo to nechápe, tak celé EET spolu s účtenkovkou, kampaněma a dalším do státního rozpočtu nic nepřinese, spíš bych řekl že to stojí víc, než to vydělá a ve výsledku budou akorát nasraní všichni kam přijdete, nebo pokud budete něco po někom chtít, pokud tam teda vůbec ještě budou.:(

No a ty papírové či jaké režimy, to snad ani nestojí za řeč, nebo se vytočím a prdně mě cévka. Alence se zřejmě dycky něco pěknýho v noci zdá a pak s tím ráno vleze do televize!:(

Mimochodem kdyby někdo rejpal, že to vidím ze svého pohledu, tak mě se to netýká, já mám všechno na fakturu převodem, a NIKDY tohle mít nebudu, to se raději na to vykašlu!

Já nejsem žádnej politik, ani se o ty k****y nestarám, ale takovýhle bordel a házení klacků pod nohy těm nejmenším nechci říct ani podnikatelům, ale spíš živnostníčkům a štvaní zaměstnanců proti OSVČ, to tu fakt ještě nebylo!!!