Jak jsem znova přišel o iluze s telefonními operátory


Publikováno 15.4.2016 | Autor: hardkon

Před rokem jsem řešil, že mi T-Mobile zničehonic zdražil pevnou linku o 200,- a přešel jsem tedy zpět „na stromy“ k O2.
Super, nevydrželo to ani rok a stejnou prasárnu si zopakovalo i O2. Viz dopis , co jsem dostal mailem:

„Dobrý den,
vážíme si toho, že jste naším zákazníkem a dlouhodobě využíváte svou pevnou linku. Rádi bychom Vás touto cestou informovali o nových tarifech pro pevné linky.
Co se pro Vás změní:
Dne 6. 5. 2016 nahradíme Váš stávající tarif s minutovými sazbami za tarif Na příjmu za koncovou cenu 279 Kč s DPH za měsíc. Tento tarif využijete pouze k přijímání hovorů, což odpovídá Vašemu současnému využívání služby Volání z domova.
Chcete i výhodně volat? Za pouhých 20 Kč s DPH za měsíc navíc získáte neomezené volání po celé České republice, na všechny pevné linky i do všech mobilních sítí. Stačí, když zavoláte na libovolné soukromé číslo, a tarif Na příjmu Vám trvale převedeme na tarif Volání ČR, se kterým již nebudete muset řešit cenu za minutu ani délku hovorů.“
Takže ze 60,-Kč měsíčně na 279,- Na té lince se neuskutečnil jediný odchozí hovor za celý rok. Tomu říkám vážit si zákazníka. A ještě taková ptákovina že o 20,-Kč víc neomezené volání. 279,- nic a 299,- vše.
Na to už se opravdu nedá ani nic dál říct… Akorát to, že to ruším úplně a telefonní číslo migruji na VoIP operátora, tam stojí číslo měsíčně 1Kč!!!