Zkušenosti se službou Sledování TV, www.sledovanitv.cz


Publikováno 20.12.2017 | Autor: hardkon

K této službě jsem se dostal jako promoakce firmy TP-Link, kterou jsem obdržel zdarma (za korunu padesát:)) při koupi routeru (vyšší třídy) této značky. Po odeslání sériového čísla routeru a emailu jsem obdržel kód který jsem uplatnil při registraci na www.sledovanitv.cz. Přihlašovací jméno je email, je nutno vyplnit heslo (2x), jméno, příjmení, adresu bydliště, PSČ, telefon je nepovinný. Přihlásí Vás to a je to, jako byste zaplatili službu Premium na 3 měsíce zdarma. Musím uznat, že po stránce technické, počtu programů, a ovládání mě to velmi překvapilo. Je to v podstatě bomba. Skoro všechny programy v HD, včetně ČT24, Novasportů, HBOček atd. Většina programů jde zastavit, vrátit, přehrát od začátku. Jediný snad co nejde, pustit si něco, co ještě nebylo v TV (nebo nevím jak).:) Jediný problém je v ceně! Až Vás to nabudí a pohltí, tak po vás budou chtít po třech měsících zdarma za Základní nabídku nějaký 2 kila a to tam samozřejmě není nic, Standart 300,-/měsíčně, kde není opět nic a až za Premium, kde něco je cena není, ale odhaduju 700,-/měsíčně! Ceník se ani na jejich stránkách ani vůbec nezobrazuje, aspoň mě ne.
Takže podle mě fakt dobrá služba, ale za ty prachy nepoužitelné. ;) PS: možná kdyby z toho odjebali reklamy, které tam samozřejmě zůstali, ale někdy jdou alespoň přeskákat…:)
PS2: obraz je horší než na televizi z TV tuneru. Nevím jak horší, ale je minimálně míň zářivý (třeba led na hokeji je takový šedivější):))